سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

  • بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  • بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
  • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال جزئی از اموال بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از هر گونه مشتقات وب‏‌سایت بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
  • نظرات کاربران : هدف از ایجاد بخش نظرات در بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی کاربران محترم از شرکت در کارگاه ها و درج سوالات و نظرات در مورد فعالیت های بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال می باشد. بدیهی است بخش نظرات بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

 

  • محتوا : وب ‏‌سایت بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
  • سایت بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

 

  • قوه قهریه : تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

 

© کلیه محتویات سایت بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال تعلق دارد.