قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال به دقت ملاحظه فرمایید.

  • ورود کاربران به وب‏‌سایت بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال هنگام استفاده از پروفایل شخصی , سایر خدمات ارائه شده توسط بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال است.
  • لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
  • بنیاد غیردولتی سپاس لحظه حال با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت نام یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران گرامی درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به شما ارائه دهد.
  • همچنین ممکن است برای ارتباط با کاربران، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت از برخی اطلاعات استفاده کند واطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، برگزاری سمینارها و...به اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود یا گزینه لغو در انتهای ایمیل لغو کنند.
    عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

 

  • ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، بنیاد می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
  • باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
  • مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال را از خود سلب می‌کند. بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند. همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خوشایندی را برای همه کاربران فراهم آورد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید. 

تلفن تماس:

26700690 – ۰۲۱

دفتر مرکزی:

تهران-خیابان شریعتی-جنب حسینیه ارشاد-بن بست ارشاد-پلاک 3-طبقه اول-واحد 19